Chorwacja kwatery
Powrót do bornholm.modos.pl [strona główna]
Powrót do bornholm.modos.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat | | Wybrane tematy: Promy na Bornholm
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Koronawirus na Bornholmie
Autor Wiadomość
Joanna79
# Napisano: 11 Mar 2020 10:11
Odpowiedz 

Witam, czy Korona wirus jest widoczny na Bornholmie. Planuję wyjazd w lipcu i stąd moje pytanie. Jakieś szersze informacje? Jeśli coś macie to proszę podzielcie się.

Na razie nie panikujemy, mamy już bilety na prom i wstępnie kwaterę klepniętą. Chcemy jednak wiedzieć jak się sprawa rozwija.

Pozdrawiam ciepło

Joanna79
# Napisano: 13 Mar 2020 16:19
Odpowiedz 

Da również szukających informacji jak na Bornholmie jest. Z tego co się dowiedziałam to w Danii pod kontrolą, podobnie jak w Polsce. Pytałam też znajomych i na grupie Treomaksa, jedni panikują a inny starają się zachować spokój. Koronawirus prędzej czy później zostanie zwalczony i życie wróci do normy, z tego względu my zachowujemy jak na razie spokój

Anonimowy
# Napisano: 16 Mar 2020 09:11
Odpowiedz 

Ja mieszkam przy czeskiej granicy, w Czechach wszystko praktycznie pozamykane. Nie widać jednak paniki na ulicach, gada się o wirusie ale zbytnio paniki nie ma. Są też oczywiście tacy co sobie z tego wirusa żarty robią

Anonimowy
# Napisano: 17 Mar 2020 10:52
Odpowiedz 

Pracuję na Bornholmie, płynąłem ostatnio z Sassnitz, niby normalnie ale restauracja nieczynna, zalecane jest by zostać w samochodach i nie wychodzić wyżej na pokłady.

Joanna79
# Napisano: 19 Mar 2020 17:50
Odpowiedz 

Ja myślę, że niema co załamywać rąk, liczymy na udane wakacje i nie damy się wirusowi. Stwierdziliśmy, że warto mieć jakiś plan na lato i tego się trzymamy Nie odpuszczę Bornholmu w tym roku, to na bank

Anonimowy
# Napisano: 19 Mar 2020 22:05
Odpowiedz 

1 przypadek choroby z 16 marca. Na dzień dzisiejszy nie wiem o nowych zachorowaniach. Kwarantanna obowiązuje.

Anonimowy
# Napisano: 23 Mar 2020 22:02
Odpowiedz 

Kwarantanna obowiązuje wszędzie. My mamy wakacje - na nieszczęście - wykupione we Włoszech i na Bornholmie DOM. Na Bornholmie na sierpień, nie odwołujemy bo to późniejszy termin, Włochy mamy w zawieszeniu.

Musimy się trzymać w tych trudnych dniach, musimy być razem

Kamila
# Napisano: 31 Mar 2020 11:16
Odpowiedz 

dane z 29 marca na Borholmie- 15 zakażonych 1 zgon. kwarantanny obowiązuje wszystkich. nie wolno wychodzić poza zakupami czy praca. nie działają przedszkola szkoły restauracje itp. premier Danii zapowiedział że sa juz na etapue zwalczania wirusa i pomoc po Wielkanocy powoli wszystko ma wracać do normy....

Joanna79
# Napisano: 1 Kwi 2020 21:40
Odpowiedz 

Dzięki Kamila za informację z pierwszej ręki Brzmi to optymistycznie i tego będziemy się trzymali

Czuję, że mi zabraknie spacerów z psem, wiem, że z psem można wychodzić ale braknie mi tych dłuższych wypadów za miasto. Będzie, tak myślę, podwójny głód przygody by wrócić w sezonie na Bornholm i na nowo ładować akumulatory Pozdrawiam.

Lucass_krk
Użytkownik
# Napisano: 1 Kwi 2020 21:51
Odpowiedz 

Ja w tym roku zaplanowałem wakacje życia z moim 12 letnim synem właśnie na Bornholmie i ta sytuacja mnie zaczyna przerastać, mam nadzieję że ten syf skończy się w czerwcu najpóźniej.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.

© 2004-2020 Bornholm.modos.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej