FORUM  •  GALERIA  •  KONTAKT

START / Porady / Faq - pytania i odpowiedzi


Faq - pytania i odpowiedzi

W tym miejscu znajdziesz szereg pytań i odpowiedzi związanych z serwisem oraz Bornholmem.

Galeria ze zdjęciami

Jak przeglądać?

Galeria - wygląd nowoczesny

Odpowiedź: Po wybraniu z górnego menu "Galeria" przełączysz się do działu gdzie znajduje się zbiór galerii ze zdjęciami. Po wybraniu interesującej Cię galerii na stronie wyświetlą się miniaturki zdjęć, w tym miejscu jest też możliwość by przełączyć się w inny tryb przeglądania zdjęć. Możesz wybrać tryb "Nowoczesny" by po kliknięciu w miniaturkę zdjęcia uzyskać efekt przyciemnionego tła, wybrane zdjęcie się powiększy, uzyskasz też możliwość przeglądania wszystkich zdjęć znajdujących się w wybranej galerii.

Czy mogę umieścić w galerii swoje zdjęcia?

Odpowiedź: Oczywiście, jest taka możliwość. Wystarczy, że wybrane zdjęcia prześlesz do nas pocztą elektroniczną a my umieścimy zdjęcia w dziale "Galeria". Ułatwieniem dla nas będzie jeśli opiszesz zdjęcia, które chcesz umieścić w galerii.

Czy mogę wykorzystać zdjęcia na swojej stronie internetowej lub materiałach drukowanych?

Odpowiedź: Najlepiej jeśli wcześniej się z nami skontaktujesz. Część zdjęć może być użyta w pracach niekomercyjnych pod warunkiem, że znajdzie się przy nich informacja z jakiej strony pochodzą (www.bornholm.modos.pl). Jeżeli chcesz użyć zdjęcia z naszych stron, galerii (lub też szukasz innych zdjęć związanych z Bornholmem) w pracach komercyjnych prosimy wcześniej o kontakt z nami.

Nasze strony

Czy mogę wykorzystać teksty, opisy, mapki, zdjęcia w swoich publikacjach?

Odpowiedź: Najlepiej jeśli wcześniej się z nami skontaktujesz. Materiały zawarte na stronach www.bornholm.modos.pl mogą być użyte w pracach niekomercyjnych pod warunkiem, że znajdzie się przy nich informacja z jakiej strony pochodzą (www.bornholm.modos.pl). Jeżeli chcesz wykorzystać materiały tekstowe i graficzne z naszych stron w pracach komercyjnych prosimy wcześniej o kontakt z nami.

Czy mogę zostać współautorem serwisu?

Odpowiedź: Oczywiście, wszystkie dobre pomysły są mile widziane. Jeżeli masz pomysł na ulepszenie serwisu, chcesz podzielić się swoją wiedzą na temat Danii lub Bornholmu, chcesz napisać artykuł to skontaktuj się z nami.

Noclegi, turystyka, pomoc, informacja

Czy udzielacie informacji na temat firm, pośredników działających na Bornholmie?

Odpowiedź: Zdarza się, że udzielamy takich informacji. Udzielamy też autoryzacji (nie zawsze) firmom, które prowadzą działalność turystyczną na Bornholmie, informacji i pomocy turystom wybierającym się na Bornholm.

Reklama

Czy mogę umieścić reklamę na stronach www.bornholm.modos.pl?

Odpowiedź: Tak, jest taka możliwość. W sprawie reklamy prosimy o kontakt na adres e-mail.

Dla prowadzących bloga lub serwisy internetowe

Jeżeli prowadzisz bloga lub serwis internetowy i chcesz nawiązać do serwisu bornholm.modos.pl umieść bannerek lub link tekstowy. Wzory, z gotowym kodem, zamieszczone zostały poniżej.

Bannerek

Bornholm, serwis turystyczny o Bornholmie

Kod do umieszczenia na Twojej stronie internetowej:Link tekstowy

Bornholm, bornholm.modos.pl

Kod do umieszczenia na Twojej stronie internetowej: